24 Haziran 2018 Pazar

Karaman Ermenek Psikolog Aile Destek Merkezi

Karaman Ermenek Psikolog Aile Destek Merkezi Ücretleri ve Fiyatları Arıyorsanız, Konya Psikolog 25 yılı aşan sahip olduğu bilgiyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar....
Kurulduğu günden itibaren Psikolog konusunda Hizmet veren uzman doktorlara sahip olan şirketimiz;
Psikolog, Psikolog Ücretleri, Psikolog Fiyatları, Psikolog tavsiye, Psikolog uzmanı, Çocuk Psikolog, Psikolog Doktoru, Kurumsal Psikolog, Konya Pedagog, psikolog olan hastaneler, cinsel psikolog, Konya Aile Destek Merkezi, Aile Danışmanlığı…vb kapsamaktadır.
Karaman Ermenek Psikolog Aile Destek Merkezi
Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, Dertlerinize Deva ve uygun fiyat olmuştur.
Konya Psikolog olarak teknolojiyi yakından takip ediyor ve danışanlarımızı en iyilerle doktorla hizmet vermektedir.
Başta Türkiye Olmak üzere tüm Dünya genelinde Aile Danışmanlığı, Psikolog, Aile, Motivasyon, Psikolojik Danışmanlık, Kekemelik, Kişilik Testi, Tırnak Yeme, Zayıflama, Hipnoz, Obsesyon, Psikolojik Testler ve daha fazlasını profesyonel olarak sizin hizmetinize sunmaktayız.

Ruhsal yardım almak isteyen bir çok kişinin temel sorunlarından biri yüksek psikolog ücretleri ve terapi fiyatlarıdır. Bu yüzden de insanlar en ucuz psikolog ve terapi tutarlarını araştırma yoluna gitmektedirler.

Psikolog ücretleri ve terapi fiyatları niçin yüksek

Öncelikle Konya psikologların fiyatlarının yüksek olması ile hizmetin kalitesi arasında direkt ilişkili belirtmek gerekli.  ücretli pay, merkezde çalışan fert sayısı, ödenen vergiler ve terapi merkezinin bulunmuş olduğu konum, psikologun unvanı ve mesleki faktörler psikolog ücretlerini ve terapi tutarlarını belirlemektedir. Örneğin Zafer veya Nişan taşında bir terapi merkezi Eski garaj da bir terapi merkezine gore pahalı olacaktır. Yeni mezun bir psikolog ile 10 senelik tecrübeye sahip bir Uzman Klinik Psikologun ücreti aynı olmayabilir.
Psikolog terapi ücretleri ne kadar

Ülkemizde psikolog terapi ücretlerini ve fiyatlarını belirleyen ortak bir mekanizma veya resmi bir meslek odası yoktur. Fiyatları kişiler kendileri belirlemektedir. 2018 yılı itibari ile yaptığımız saha gözlemlerine göre psikolog terapi ücretleri aile ve evlilik terapisi, bireysel terapi, grup terapisi, çocuk ve ergen terapisi, cinsel terapi, kişilik ve zeka testi şeklinde ücretlendirilmektedir. Bu sınıflamaya göre:
Bireysel terapi ücretleri ortalama: 150TL ille 450TL
Evlilik ve aile terapisi: 150TL ile 450TL
Çocuk ve ergen terapisi 150 ile 450TL
Grup terapisi kişi başı 125TL ile 250TL arası
Cinsel terapi: 200 ile 350TL arası
Kişilik testi: 100 ile 250TL arası
Zeka testi: 175 ile 325TL arası değişmektedir.

Psikolog Konya Kelimesinde Sitemize Ulaştığınıza göre Sizinde  Psikolog Uzmanına İhtiyacınız Gözüküyor. İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirsiniz....

nceki

Benzer Haberler